Pansiyon Hizmeti

Pansiyon Hizmeti


Pansiyonumuz 7/24 hizmet vermektedir.

Onları bize emanet ettikten sonra web sayfamız ,sosyal medya hesaplarımızdan an be an izleyebilirsiniz.


Evladınızı bize emanet etmeye karar verdikten sonra istediğiniz tarih aralığı için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
Rezervasyonlarınızı web sayfamız üzerinden gerçekleştirdiğinizde confirme maili tarafınıza iletilecektir ve böylelikle rezervasyonunuz kesinleşmiş olacaktır.

Evlatları kendi mamasıyla teslim almaktayız. Çünkü her çocuk metabolizmasına en uygun olan alıştığı besini tüketmelidir.

Tüm çocuklarımızı aşı karneleri ile teslim almaktayız.Lütfen yanınızda getirmeyi unutmayınız J

Evladınızın yakın zamanda dış ve iç parazit uygulamaları yapılmış olmaldır.

Uzun dönem konaklamalarda  Veteriner Hekimimiz evladınızın dış ve iç parazit uygulamalarını tarafınızın bilgisi dahilinde yapmaktadır.

Evlatlarınızı Antalya Pet pansiyon’a bırakma saatimiz yoktur. Dilediğiniz zaman bırakabilirsiniz.

Ancak teslim alma saati gece 23:00 ile sınırlıdır.
23:00 sonrası teslim alınışlar bir sonra ki günde gerçekleşecektir.

Aşı programı bitmemiş evlatları pansiyonumuza kabul edemiyoruz.

Agresif ve sert mizaçları ile bilinen ve bahçe ortamın da yaşayan hiçbir evladı diğer evlatlarımızın güvenliği nedeni ile kabul edemiyoruz. (Pitbull,DogoArgantine,Mastiff vs.
                    Çiş eğitimi olmayan altı aydan küçük evlatları doğal ev ortamımızın yaşam koşullarına uygun olmayışı sebebi ile pansiyonumuza kabul edemiyoruz.
Tuvalet eğitimi olmayan evlatlar için eğitim programlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.
Antalya Pet Pansiyon Kafese karşıdır Bu sebeple evimize sadece ev ortamında yaşayan,sosyal,uyumlu ve tuvalet terbiyeli evlatlar pansiyoner olarak kabul edilmektedir.Etiketler: antalya pet pansiyon, antalya köpek oteli, antalya kedi oteli, köpek ev pansiyonu, Köpek eğitimi antalya, antalya köpek oteli pansiyonu, köpek oteli antalya, antalya köpek oteli, köpek oteli, köpek pansiyonu, köpek oteli antalya, Pet pansiyon, pet pansion antalya, antalya pet pansion, dog hotel, pet pansiyon antalya, Pet pansiyon, köpek pansiyonu antalya, pet hotel antalya